pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Gorące tematy

  • 19 czerwca 2021
  • 20 czerwca 2021
  • wyświetleń: 37804

[FOTO] Kolizja w Goczałkowicach. Poszkodowana matka i dziecko

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W sobotę, 19 czerwca około godziny 18.00 służby ratunkowe przyjęły zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Szkolnej w Goczałkowicach-Zdroju. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe, w tym m.in. załogę śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (Ratownik 4). W wyniku kolizji jeden z samochodów dachował. Wśród poszkodowanych są matka i dziecko.

Wypadek w Goczałkowicach-Zdroju - 19.06.2021 · fot. ar / pless.pl


Jak wyjaśnia zastępca rzecznika prasowego pszczyńskiej policji, st. sierż. Przemysław Biela, do zderzenia BMW i Hyundaia doszło na skrzyżowaniu ul. Szkolnej z ul. Św. Anny. Kierująca BMW - 22-letnia kobieta, mieszkanka Żor, wymusiła pierwszeństwo, nie stosując się do znaku STOP. Przewoziła dwóch pasażerów, którym nic się nie stało.

Po kraksie samochód marki Hyundai dachował i wylądował na posesji prywatnej przy ul. Szkolnej. Podróżowała nim rodzina z Goczałkowic - mężczyzna, który kierował pojazdem, kobieta oraz 1,5 -roczna dziewczynka. Obrażeń doznały dwie osoby - matka oraz dziecko. Dziewczynka karetką trafiła do szpitala pediatrycznego. Kobieta do placówki medycznej została przetransportowana śmigłowcem ratunkowym, jednak jak przekazuje policja, żadna z tych osób nie odniosła poważnych obrażeń. Kierowca Hyundaia nie został poszkodowany.

Kierowcy pojazdów byli trzeźwi.

Jak udało się nam dowiedzieć, dużą rolę w ochronie dziecka podczas wypadku odegrał solidny fotelik samochodowy.

Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizja ze względu na brak poważnych obrażeń ciała uczestników zdarzenia i zakończyło się mandatem karnym dla sprawcy.

Materiały nadesłane przez czytelnika:

ar, sid / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj