pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Najnowsze

  • 26 maja 2021
  • 20 czerwca 2021
  • wyświetleń: 2914

Koncert & Wernisaż - Canticum Novum i Edward Pelka w GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

W czerwcowe, niedzielne popołudnie Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza na wyjątkowe wydarzenie - koncert Canticum Novum, podczas którego usłyszymy muzykę rozrywkową, śląską i gospel. Koncert poprzedzi wernisaż prac Edwarda Pelki "Bubika". Wszystko to już 20 czerwca!

Chór Canticum
Canticum Novum


Wielobarwny i różnorodny repertuar przeniesie słuchaczy w różne zakątki świata, oczywiście wszystkie utwory będą w aranżacjach chóralnych, a niektóre z akompaniamentem instrumentów. Nie zabraknie też ruchu i tańca, a publiczność będzie mogła aktywnie uczestniczyć w koncercie.

Koncert poprzedzi wernisaż prac Edwarda Pelki "Bubika", lokalnego artysty. Autora niezliczonej ilości pejzaży i portretów, który przez 50 lat tworzył na terenie Suszca. Dzięki wsparciu mieszkańców udało nam się zgromadzić liczne dzieła, które zaprezentujemy na wystawie.

Wydarzenie odbędzie się 20 czerwca w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu. Na wydarzenie obowiązują wejściówki dostępne na biletyna.pl.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną podczas spektaklu obowiązują następujące zasady: zajęcie maksymalnie 50% miejsc na widowni, dystans, zakrywanie ust i nosa maseczką oraz zakaz konsumpcji.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

ar / pless.pl, źródło: GOK Suszec

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj