pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Najnowsze

  • 15 czerwca 2021
  • 22 czerwca 2021
  • wyświetleń: 10086

W budynku po "Złotej Rybce" w lipcu otworzą Żabkę

Sklep sieci Żabka powstaje w budynku po dawnej Restauracji "Złota Rybka" na placu Jana Kupca w centrum Łąki. Otwarcie w lipcu. W pobliżu stanął paczkomat.

żabka
Sklep sieci Żabka powstaje w budynku po dawnej Restauracji "Złota Rybka" · fot. pless.pl


Budynek restauracji "Złota Rybka" mieści się naprzeciw piekarni Komraus. Karczma działała w nim od grudnia 1901 roku. Została zamknięta w drugiej dekadzie lat dwutysięcznych. Przez pewien czas swoją siedzibę miała tu także Poczta Polska.

żabka
Nowy Paczkomat w centrum Łąki · fot. pless.pl


Żabka to z pewnością duże udogodnienie dla mieszkańców - sklepy tej sieci otwarte są od 6.00 do 23.00. Czynne są także w niedziele. Z paczkomatu odbierzemy nasze zamówienia przez całą dobę.

Otwarcie Żabki planowane jest w pierwszej połowie lipca.

Klienci sklepu będą mogli skorzystać ze zróżnicowanej oferty produktowej oraz usługowej. Poza standardowym asortymentem sieci znajdą w niej świeże pieczywo oraz owoce i warzywa. Z kolei w strefie gastronomicznej czekać będzie na nich szeroki wybór świeżo parzonych na miejscu kaw, w tym espresso, latte oraz cappuccino serwowanych w biodegradowalnych kubkach. Odwiedzający placówkę będą mogli sięgnąć również po przekąski na ciepło i zimno, a także dania gotowe: dostępne w ofercie będą m.in. hot-dogi, popularne kanapki Tomcio Paluch, smaczne owocowo-warzywne smoothie Foodini czy gotowe dania na lunch i obiad pod marką Szamamm.

Innym ważnym elementem oferty sklepu Żabka będą usługi dodatkowe, w tym możliwość nadania i odbioru paczek, opłacenia rachunków, a także zakupu Lotto czy startera telefonii komórkowej.

ar / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.