pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 17 stycznia 2014
  • wyświetleń: 1897

Ferie z goczałkowickim GOK-iem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Goczałkowice" podaj

Moc atrakcji, trochę ruchu, a przede wszystkim dobra zabawa - to wszystko czeka na Ciebie podczas dwutygodniowej przerwy zimowej w Goczałkowicach-Zdroju.

20 i 21 stycznia dzieci i młodzież będą mogły wziąć udział w warsztatach kreatywnych w godzinach 10.30-12.30. Jeśli wolisz spędzić ferie nieco aktywniej, przyjdź na zajęcia zumby 22 i 30 stycznia, które potrwają od 10.30 do 11.30.

Dla zainteresowanych, 22 stycznia zorganizowany zostanie wyjazd do Gliwickiego Teatru Muzycznego. Zbiórka o godzinie 8.30 przed GOK-iem. Koszt wycieczki wynosi 25 złotych. Z kolei 23 i 30 stycznia odbędą się wyjazdy do kina, których koszt wyniesie 15 złotych każdy.

teatr muzyczny


Również na najmłodszych przygotowane zostały atrakcje, bowiem 24 stycznia odbędzie się bal karnawałowy dla dzieci w wieku przedszkolnym. Trwać on będzie w godzinach od 10.00 do 12.00 w GOK-u.

Dzieci i młodzież będą mogły także wyjechać do Teatru Dzieci Zagłębia. Wyjazd odbędzie się 28 stycznia, a zbiórkę przewidziano na godzinę 8.30. Koszt wyjazdu wynosi 20 złotych.

teatr dzieci


Również miłośnicy szachów znajdą coś dla siebie. 29 stycznia rozegrany zostanie turniej szachowy. Zapisy rozpoczną się o 9.30, a początek rozgrywek przewidziano na godzinę 10.00.

BM / pless.pl, źródło: GOK Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Goczałkowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Goczałkowice" podaj