pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 10 czerwca 2015
  • 19 czerwca 2015
  • wyświetleń: 2057

Konkurs fotograficzny z GOKiem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Goczałkowice" podaj

Gminny Ośrodek Kultury w Goczałkowicach-Zdroju zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym "Różane Inspiracje".

Konkurs ma zasięg ogólnopolski i jest adresowany do osób fizycznych, które amatorsko zajmują się fotografią. Technika wykonania zdjęć jest dowolna. Dopuszcza się korektę zdjęć w programach graficznych po ich wykonaniu, obejmującą: kadrowanie, ostrzenie, zmiany w poziomach kolorów, jasności i kontraście. Niedopuszczalny jest fotomontaż. Autorzy wysyłają maksymalnie 3 zdjęcia zgodne z tematyką konkursu. Zdjęcia muszą być złożone w wersji papierowej w formacie 20 x 30 cm (wydruk kolorowy) oraz na opatrzonej imieniem i nazwiskiem autora płycie CD. Zgłoszenie wraz z załączonymi zdjęciami należy przesłać w terminie 19 czerwca na adres organizatora: Gminny Ośrodek Kultury, ul. Uzdrowiskowa 61, 43-230 Goczałkowice-Zdrój lub złożyć osobiście w biurze GOK-u.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 5 lipca w trakcie III Festiwalu Róż. Regulamin oraz karty zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.gok.goczalkowicezdroj.pl lub na profilu facebook\gokgoczalkowice.

Gminny Ośrodek Kultury w Goczałkowicach-Zdroju

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Goczałkowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Goczałkowice" podaj