pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 11 lutego 2021
  • 14 lutego 2021
  • wyświetleń: 2116

Zapraszamy na kolejną Niedzielę z Bajką - spektakl "Śnieżna Królowa"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

W Walentynki zapraszamy na Niedzielę z Bajką! Tym razem zobaczymy - po raz kolejny w formie on-line - spektakl "Śnieżna Królowa - opowieść zimowa" w wykonaniu Agencji Artystycznej The Art.

Królowa Śniegu porywa chłopca o imieniu Kaj, mrozi mu serce i chce uczynić z niego swojego niewolnika. Towarzyszy jej Zimowy Mag, spełniając wszystkie polecenia i kreując mroźną rzeczywistość. Na ratunek Kajowi rusza Gerda, pokonując setki kilometrów i spotykając na swojej drodze bardziej i mniej życzliwe postaci - m.in. Wróżkę, Rozbójniczkę, Emira i jego Księżniczkę, Eskimoskę, Renifera, Wronę. Czy uda jej się odszukać przyjaciela? Czy gorące, szczere serce dziewczyny doprowadzi do szczęśliwego zakończenia? Kim jest Babcia z naszej opowieści? Czy na pewno tylko staruszką, której zależy na tym, by Kaj i Gerda stali się dojrzali? A może zupełnie kimś innym... ?

Zapraszamy na muzyczną baśń o sile przyjaźni, o dorastaniu i walce o swoje marzenia.

Spektakl na żywo będzie można zobaczyć na Facebooku Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu oraz na kanale YouTube placówki już w niedzielę, 14 lutego roku o godz. 16.00.

Kontakt: e-mail: kasia@kulturasuszec.pl, telefon: 32 212 44 91 wew. 23. Zachęcamy do odwiedzenia Facebooka i Instagrama GOK suszec.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

ar / pless.pl, źródło: GOK Suszec

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj