pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 27 lutego 2021
  • wyświetleń: 3617

65 lat Ogniska Muzycznego: "To niezmienne jest" z Krainy Lodu 2

Ukazał się kolejny teledysk nagrany w ramach projektu "Pszczyńskie Impresje Zimowe" z okazji Jubileuszu 65-lecia działalności Ogniska Muzycznego w Pszczynie, tym razem do piosenki z filmu "Kraina Lodu 2". W klipie wystąpiły tancerki z Prywatnej Szkoły Baletowej w Bielsku-Białej.Piosenkę "To niezmienne jest", znaną z filmu "Kraina Lodu 2", wykonuje Paulina Kędzior z klasy śpiewu solowego. Towarzyszą jej tancerki drugiej klasy Prywatnej Szkoły Baletowej w Bielsku-Białej pod kierownictwem Katarzyny Bator-Sromek. Za przygotowanie wokalne odpowiada Sabina Broda.

Utwór zrealizowano w Pszczyńskim Centrum Kultury. Za mastering odpowiedzialny jest Bartosz Góra z HUGEstudio. Teledysk został nagrany i zmontowany przez Klik Film. Nad całością, jako kierownik produkcji, czuwa Joanna Wiktorko.

Jubileuszowa realizacja Ogniska obejmuje dwa projekty - "Cztery pory roku w Pszczynie" oraz "Pszczyńskie Impresje Zimowe". Ujęcia do dwóch pierwszych teledysków z cyklu "Cztery pory roku" zostały zrealizowane we wnętrzach pszczyńskiego Muzeum Zamkowego. Także wówczas Ognisko i jego dyrektor Joanna Wiktorko zaprosili do współpracy Prywatną Szkołę Baletową w Bielsku-Białej wraz z choreograf Aleksandrę Jurczak. Swój udział w projekcie miał także Czesław Mozil, który w ubiegłym roku współpracował z Ogniskiem przy pracy nad płytą "Kiedyś to były święta". W jubileuszowym projekcie wystąpił w piosence "Kiedy będę starszy", również z filmu "Kraina Lodu 2", w którym użyczył głosu bałwankowi Olafowi. Jeden z teledysków do utworu "Zima" nakręcono natomiast w pszczyńskim skansenie.

Patronat honorowy Jubileuszu 65-lecia działalności Ognisko Muzyczne w Pszczynie objęli:
  • Dariusz Skrobol - burmistrz Pszczyny
  • Barbara Bandoła - starosta pszczyński
  • Muzeum Zamkowe w Pszczynie


Projekt finansowany jest ze środków Funduszu Wsparcia Kultury.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.