pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 24 lutego 2021
  • wyświetleń: 1471

GOK Suszec w inicjatywie łączącej 10 polskich miejscowości

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Dzięki dofinansowaniu z programu "Ojczysty - dodaj do ulubionych" Narodowego Centrum Kultury, które otrzymało Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu powstanie książka "Podróże jeża spod miasta Zgierza". Projekt zakłada napisanie wspólnie z mieszkańcami 10 polskich miast i miejscowości nowych przygód jeża spod miasta Zgierza, bohatera książki W. Chotomskiej. CKD w Zgierzu do współpracy zaprosiło m.in. Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu.

Dzięki akcji mieszkańcy pod opieką Gminnego Ośrodka Kultury będą mieli okazję stworzyć swój rozdział w książce, opisujący przygodę jeża, osadzoną w dawnej lub współczesnej historii gminy Suszec, nawiązującej do lokalnego dziedzictwa.

Opowieści powstaną dzięki wspólnej pracy z wykorzystaniem kreatywnych metod, np. myślenia lateralnego i przy wsparciu etnografki. Zwieńczeniem działań będzie wydanie książki i audiobooka. Niebawem na stronie kulturasuszec.pl pojawią się szczegółowe informacje dotyczące realizacji projektu.

jeż ze zgierza


Jesteście ciekawi jakie miał dalsze przygody Jeż ze Zgierza? Tutaj można pobrać i czytać "Książkę wszystkich zgierzan" - kliknij.

ar / pless.pl, źródło: GOK Suszec

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj