pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 11 marca 2021
  • 14 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 8560

Uczniowie mogą wziąć udział w kolejnych powiatowych konkursach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj

Za nami:

Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie przygotowało dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych kolejne edycje dwóch powiatowych konkursów. Termin składania prac upływa 15 kwietnia.

POPP w Pszczynie zachęca uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu pszczyńskiego do udziału w tegorocznych edycjach konkursów powiatowych. Dzieci i młodzież mogą wziąć udział w konkursie historycznym, a także filozoficzno-literackim "Jak żyć?". Termin składania prac upływa 15 kwietnia. Dla laureatów przewidziano nagrody rzeczowe oraz okazjonalne dyplomy.

Więcej informacji na temat konkursów znajduje się w regulaminach zamieszczonych na stronie Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie.

W ubiegłym roku szkolnym, mimo zawieszenia zajęć stacjonarnych propozycja udziału w konkursach spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Organizatorzy mają nadzieję, że w tym roku będzie podobnie.

konkurs popp


konkurs popp

BM / pless.pl, źródło: POPP Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POPP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj