pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 26 maja 2015
  • 5 czerwca 2015
  • wyświetleń: 2848

Powiatowy Dzień Dziecka na sportowo

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Przez dwa dni i na sportowo obchodziliśmy Powiatowy Dzień Dziecka. Zawody odbywały się w czterech dyscyplinach: piłce nożnej, badmintonie, siatkówki i pływaniu.

Pismo firmy Remondis do burmistrza Pszczyny

Powiatowy Dzień Dziecka organizowany był przez Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie we współpracy z: Powiatem Pszczyńskim, Szkołą Pływania Delfin, Iskrą Pszczyna, UKS-em Centrum przy POSiR Pszczyna, UKS-em Plesbad Pszczyna, Hotelem Imperium, Powiatowym Zespołem Szkół nr 2 im. Karola Miarki oraz sponsorami: Piekarnią Kondzielnik, Piekarnią-Ciastkarnią Jasiek, ZPM Kania Czarków oraz ZM Henryk Kania. Pierwszego dnia rozgrywany był Turniej Rzucanki Siatkarskiej, w której wzięły udział dziewczęta z roczników 2005-2008. Rozgrywki odbywały się w hali POSiR w Pszczynie. Zawody pływackie odbywały się z kolei na pływalni Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 im. K. Miarki w Pszczynie, gdzie ścigało się około 60 osób.

Powiatowy Dzień Dziecka na sportowo - turniej rzucanki · fot. POSiR Pszczyna


Drugiego dnia w hali POSiR w Pszczynie rozgrywany był Turniej Badmintona, gdzie grało ponad 70 zawodników i zawodniczek. Oprócz zmagań na korcie uczestnicy wzięli również udział w konkursie indywidualnym, który polegał na podbijaniu lotki przez minutę.

Na Stadionie Leśnym przy Hotelu Imperium w Pszczynie odbywał się z kolej piłkarski Turniej Maluchów. W ramach tych zmagań rozgrywany był turniej roczników 2007-2009, a kluby: Iskra Pszczyna, Soccer Kids Łąka, Rekord Bielsko-Biała i UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice desygnowały do gry składy trzyosobowe. Po turnieju maluchów do rywalizacji przystąpiły samorządowe reprezentacje Powiatu Pszczyńskiego i Gminy Pszczyna, a później towarzyskie spotkania rozegrały zespoły z roczników 2004 i 2005 Iskry Pszczyna i Rekordu Bielsko-Biała. W turniejach oraz meczach wzięło udział w sumie 80 młodych adeptów piłki nożnej.

Powiatowy Dzień Dziecka na sportowo - zawody piłkarskie · fot. POSiR Pszczyna

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj