pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 28 czerwca 2015
  • wyświetleń: 1175

Grunwald ponownie najlepszy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Zwycięstwem zespołu BHT Grunwald Ruda Śląska zakończył się V Turniej Piłki Ręcznej Plażowej o Puchar Ziemi Pszczyńskiej. To drugi z rzędu triumf rudzian w naszych rozgrywkach.

V Turniej Piłki Ręcznej Plażowej- wyniki (27.06.2015)

W organizowanym przez Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie turnieju zagrało dziewięć ekip. W pierwszym etapie, cała stawka została podzielona na trzy grupy po trzy zespoły. W drugiej fazie rozgrywek również grano w trzech grupach po trzy drużyny, a zespoły walczyły o miejsca w końcowej klasyfikacji.

W pierwszej części rozgrywek najlepiej poradzili sobie: Pogoń Zabrze, Grunwald Ruda Śląska i nieoczekiwanie jedyny żeński skład, ale mający już za sobą grę w Mistrzostwach Polski, Start Michałkowice. Dziewczęta również w rundzie finałowej zagrały całkiem nieźle. Co prawda zajęły ostatecznie trzecie miejsce, ale mogły być "oczko" wyżej. W decydującym o 2. miejscu w turnieju przegrały w shot-out'ach z Pogonią Zabrze.

Zmagania zakończyły się wygraną Grunwaldu Ruda Śląska, który wszystkie cztery spotkania zakończył zwycięstwem 2:0. Również w ubiegłym roku zespół ten okazał się najlepszy na boiskach piaskowych Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

V Turniej Piłki Ręcznej Plażowej o Puchar Ziemi Pszczyńskiej, boiska piaskowe POSiR Pszczyna, 27 czerwca 2015 roku
Klasyfikacja końcowa:
1. BHT Grunwald Ruda Śląska, 2. SPR Pogoń Zabrze, 3. BHT Start Michałkowice, 4. Grom Jasienica, 5. POSiR Pszczyna, 6. Goczały, 7. Czereśnie Pszczyna, 8. THB Chorzów, 9. AWF Katowice.

Wyróżnienia: Dawid Wilk (Grunwald Ruda Śląska) i Dagmara Frączek (Start Michałkowice).

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj