pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 23 listopada 2015
  • 29 grudnia 2015
  • wyświetleń: 1890

Klubowe Mistrzostwa w Futsalu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Za nami:

W pięciu kategoriach wiekowych rozgrywane będą VIII Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu. Turnieje eliminacyjne zostaną rozegrane w grudniu w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

Regulamin VIII KMPP futsal

Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu to największe tego typu rozgrywane na terenie powiatu pszczyńskiego. Biorą w nich udział zespoły dziecięco-młodzieżowe klubów i stowarzyszeń piłkarskich działających na terenie naszego powiatu. Ósma edycja będzie rozgrywana w pięciu kategoriach wiekowych:
- żacy (2007-2009), turniej eliminacyjny: 29 grudnia
- orliki (2005-2007), turniej eliminacyjny: 6 grudnia
- młodzicy (2003-2005), turniej eliminacyjny: 12 grudnia
- trampkarze (2001-2003), turniej eliminacyjny: 13 grudnia
- juniorzy (1997-200), turniej eliminacyjny: 20 grudnia.

Turniej finałowy zostanie rozegrany 10 stycznia 2016 roku. W decydującej rywalizacji wezmą udział po cztery najlepsze drużyny z każdej kategorii. Wszystkie turnieje zostaną rozegrane w hali POSiR w Pszczynie (ul. Zamenhofa 5a).

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są drogą elektroniczną (sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem "KMPP") do 29 listopada. Zgłoszenie musi zawierać: nazwę klubu, imię i nazwisko osoby do kontaktu wraz z numerem telefonu oraz kategorie wiekowe, do których klub zgłasza drużyny.

Organizatorem VIII Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu jest Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

KMPP Futsal 2015

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj