pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 17 marca 2016
  • wyświetleń: 1532

IV liga: do trzech razy sztuka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Siatkarki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna czekały do trzeciej kolejki by odnieść pierwsze zwycięstwo w IV lidze siatkówki kobiet.

UKS Centrum IV liga siatkówki
fot. POSiR Pszczyna
Siatkarki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna pokonały w rozgrywkach IV ligi siatkówki kobiet Silesię Volley Mysłowice.

Podopieczne trenera Jarosława Płachny w 3. kolejce grały w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie z rezerwami Silesii Volley Mysłowice. Od początku mecz przebiegał pod dyktando zespołu z Pszczyny. Drugi set rozpoczął się nawet od prowadzenia 14:0 siatkarek UKS-u Centrum! Ostatecznie pszczynianki zwyciężyły 3:0. Wygrana bardzo cieszyła zawodniczki nie tylko dlatego, że było pierwszym w seniorskich rozgrywkach. Dzień wcześniej pszczynianki rozgrywały spotkanie wyjazdowe ze Stalą Śrubiarnią/SMS ŻAPN Żywiec. Niestety mecz ten zakończył się sromotną porażką. Żywczanki wygrały 3:0, a sam mecz trwał tylko 44 minuty... Tym bardziej cieszy fakt, że po żywieckim nokaucie, siatkarki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna potrafiły się podnieść i odnieść cenne zwycięstwo w pojedynku z mysłowiczankami.

W najbliższy weekend zespół Jarosława Płachny czekają dwa mecze. W sobotę (19 marca, początek godz. 18.00) pszczynianki zagrają na wyjeździe z JKS SMS Jastrzębie. W niedzielę (20 marca) nasze zawodniczki zagrają spotkanie 5. kolejki IV ligi w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie z MKS-em Imielin. Początek meczu wyznaczono na godzinę 11.00.

2. kolejka IV ligi siatkówki kobiet
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:0 (25:13, 25:9, 25:3)

UKS Centrum zagrał w składzie: Anna Folek, Natalia Chowaniec, Judyta Chowaniec, Dominika Komandera Magdalena Beczała, Dorota Chowaniec, Martyna Sęk (libero), Magdalena Danielczyk (libero) oraz Bernadeta Stryczek, Martyna Kuś, Wiktoria Wiera, Paulina Balcarek.

3. kolejka IV ligi siatkówki kobiet
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - Silesia Volley Mysłowice II
3:0 (25:18, 25:10, 25:19)

UKS Centrum zagrał w składzie: Anna Folek, Natalia Chowaniec, Agnieszka Kędzior, Magdalena Beczała, Natalia Poleś, Dorota Chowaniec, Martyna Sęk (libero), Wiktoria Puchała (libero) oraz Bernadeta Stryczek, Martyna Kuś.

Udział zespołu UKS Centrum przy POSiR Pszczyna w rozgrywkach IV ligi siatkówki kobiet współfinansowany jest ze środków gminy Pszczyna.

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj