pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 7 kwietnia 2016
  • 10 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 1544

Weekend z pszczyńskimi siatkarkami

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Za nami:

Siatkarki z Pszczyny w najbliższy weekend rozegrają dwa domowe mecze w ramach IV ligi siatkówki kobiet. Do meczów z UKS-em COS Olimp Szczyrk i GLKS-em Wilkowice pszczynianki podchodzą podbudowane ligową wygraną w Jastrzębiu.

plakat IV liga siatkówki UKS


Po świątecznej przerwie kolejne czwartoligowe spotkanie siatkarki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna rozgrywały w Jastrzębiu. Przeciwnikiem był miejscowy TKKF Jastrząb. O dwóch pierwszych setach pszczynianki powinny szybko zapomnieć. Oba trafiły na konto gospodyń. Na szczęście w trzeciej odsłonie podopieczne trenera Jarosława Płachny odwróciły losy spotkania. Wygrały pewnie w trzecim secie, potem jeszcze bardziej zdecydowanie w czwartym, a następnie również w tie-break'u. Dzięki temu pszczyńskie siatkarki wywiozły z Jastrzębia cenne zwycięstwo.

W siódmej kolejce UKS Centrum miał ligową pauzę, zaś w najbliższy weekend (9-10 kwietnia) pszczynianki rozegrają dwa czwartoligowe spotkania w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie. W sobotę (9 kwietnia, godz. 18.00) przeciwnikiem będzie UKS COS Olimp Szczyrk, zaś w niedzielę (10 kwietnia, godz. 11.00) - GLKS Wilkowice.

6. kolejka IV ligi siatkówki kobiet
KRS Jastrząb TKKF Jastrzębie Zdrój - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:3 (30:28, 25:19, 17:25, 14:25, 7:15)

UKS Centrum przy POSiR Pszczyna zagrał w składzie: Anna Folek, Agnieszka Kędzior, Dorota Chowaniec, Dominika Komandera, Natalia Poleś, Magdalena Beczała, Martyna Sęk (libero), Wiktoria Puchałka (libero) oraz Paulina Balcarek, Wiktoria Wiera, Natalia Żołneczko, Judyta Chowaniec. Trener: Jarosław Płachno.

Udział zespołu UKS Centrum przy POSiR Pszczyna w rozgrywkach IV ligi siatkówki kobiet współfinansowany jest ze środków gminy Pszczyna.

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj