pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 23 sierpnia 2016
  • 27 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 1429

Otwarte Mistrzostwa w Siatkówce Plażowej Mężczyzn

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Za nami:

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zaprasza na Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Siatkówce Plażowej Mężczyzn, które w sobotę 27 sierpnia odbędą się na boiskach plażowych Ośrodka.

Regulamin - Otwarte Mistrzostwa w Siatkówce Plażowej Mężczyzn

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są drogą elektroniczną (sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem "Otwarte Mistrzostwa w Siatkówce Plażowej Mężczyzn") do 25 sierpnia 2016. W zgłoszeniach prosimy podawać skład pary, osobę zgłaszającą oraz telefon kontaktowy. Wpisowe do turnieju wynosi 20 zł/para płatne do 25 sierpnia przelewem na konto bankowe POSiR Pszczyna: 26 8448 0004 0030 9145 2000 0001. Opłata wpisowa dla par, które zgłoszą chęć uczestnictwa w turnieju, a nie dokonają wpłaty do 25 sierpnia wynosi 30 zł/para (płatność w dniu turnieju). Szczegóły znajdziecie w regulaminie turnieju.

W turnieju mogą wziąć udział maksymalnie 24 pary (decyduje kolejność zgłoszeń). Dla najlepszych przewiduje się nagrody rzeczowe. Początek zmagań o godzinie 9.00, a system gry będzie uzależniony od ilości zgłoszonych par. Organizatorem zmagań jest Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

Otwarte Mistrzostwa w Siatkówce Plażowej Mężczyzn
fot. POSiR

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj