pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 21 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 1029

VIII KMPP: finaliści wśród żaków w komplecie - zdjęcia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

MKS Iskra Pszczyna, AP 21 Łąka, UKS SPS Wola oraz UMKS Ruły United awansowały do turnieju finałowego żaków w ramach VIII Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej o Puchar Firmy "Ziobro S.C."

VIII KMPP - eliminacje żaków 2016
fot. POSiR Pszczyna
Dziewięć zespołów rywalizowało w eliminacjach żaków w ramach VIII Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej o Puchar Firmy "Ziobro S.C.".VIII KMPP - wyniki eliminacji żaków (20.08.2016)

Eliminacje najmłodszej kategorii wiekowej Klubowych Mistrzostw zgromadziły na boisku "Orlik" przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie dziewięć drużyn.

Zespoły rywalizowały w dwóch grupach, z których awans do finału wywalczały po dwie najlepsze ekipy. W pierwszej zwyciężyli gracze Iskry Pszczyna, którzy wygrali wszystkie spotkania. Po awans sięgnęli również reprezentanci AP 21 Łąka, którzy zajęli 2. miejsce w grupie. W drugiej części rozgrywek triumfował UKS SPS Wola, który również zainkasował komplet zwycięstw. Drugie miejsce dające prawo gry w turnieju finałowym wywalczyli piłkarki i piłkarzy UMKS Ruły United.

Oprócz zmagań drużynowych uczestnicy wzięli udział w zabawie indywidualnej - prowadzenie piłki po wyznaczonym torze.

Turniej finałowy odbędzie się w sobotę (27 sierpnia) na boisku "Orlik" przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie. W tych zawodach zagrają po cztery najlepsze każdej z trzech kategorii.

VIII Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej o Puchar Firmy "Ziobro S.C." jest organizowany przez Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Turniej rozgrywany jest dwuetapowo. Najpierw odbywają się eliminacje, potem turniej finałowy. Zawody rozgrywane są w trzech kategoriach wiekowych: młodzicy, orliki i żacy.

Głównym sponsorem zawodów jest firma "Ziobro S.C." z Pszczyny.

Sponsor główny
fot. POSiR


VIII KMPP: finaliści wśród żaków w komplecie · fot. POSiR Pszczyna

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj