pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 10 października 2016
  • 23 października 2016
  • wyświetleń: 2868

Przed nami Jubileuszowa, 10. edycja Ligi Siatkówki!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Za nami:

23 października w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie odbędzie się pierwsza kolejka sezonu 2016/2017 Ligi Siatkówki Pszczyna-Goczałkowice. Zgłoś swój zespół!

Liga Siatkówki 2016


Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie wraz z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju zapraszają do udziału w amatorskich rozgrywkach dla miłośników siatkówki - Ligi Siatkówki Pszczyna-Goczałkowice. Zgłoszenia do rozgrywek przyjmowane są drogą elektroniczną: sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem "Liga Siatkówki" do 13 października. W zgłoszeniu należy podać: nazwę zespołu, miejscowość - siedzibę zespołu, imię i nazwisko osoby zgłaszającej, telefon kontaktowy.

Spotkanie organizacyjne dotyczące rozgrywek odbędzie się w hali POSiR w Pszczynie w piątek, 14 października o godzinie 19.00. Obecność przedstawiciela zespołu na tym spotkaniu jest obowiązkowa.

Wpisowe do rozgrywek wynosi 600 zł (płatne do spotkania organizacyjnego osobiście w biurze Ośrodka lub na konto POSiR - 26 8448 0004 0030 9145 2000 0001).

Podobnie jak w poprzednich edycjach LS będzie rozgrywana w dwóch halach: POSiR w Pszczynie i "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju. Mecze będą rozgrywane do trzech wygranych setów. System rozgrywek będzie z kolei uzależniony od ilości zgłoszonych drużyn. Mecze będą rozgrywane w weekendy (w większości w niedziele), a także niektóre dni świąteczne.

To będzie wyjątkowy sezon Ligi Siatkówki. Przed nami 10. edycja tych rozgrywek. Pierwsza edycja ruszyła w lutym 2008 roku. To były zarazem pierwsze amatorskie rozgrywki organizowane przez Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie w otwartej dwa miesiące wcześniej hali sportowej przy ulicy Zamenhofa 5a. Przez dwa sezony liga rozgrywana była tylko w hali naszego Ośrodka i nosiła nazwę Powiatowej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Od trzeciej edycji rozgrywki organizowane są wspólnie przez POSiR Pszczyna i GOSiR Goczałkowice-Zdrój, stąd jej nazwa: Liga Siatkówki Pszczyna-Goczałkowice.

Lista zgłoszonych drużyn (stan na dzień 9 października):
  • Arkadia Tychy.


A jak wyglądał finał Ligi Siatkówki w poprzednim sezonie? Zobaczcie to sami na filmie.

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj