• 8 grudnia 2016
  • wyświetleń: 1434

IX KMPP: trzecia część eliminacji

Eliminacje młodzików będą trzecią częścią IX Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy "Ziobro S.C.". Turniej tej kategorii wiekowej zostanie rozegrany w niedzielę (11 grudnia).

Do eliminacji młodzików (2004-2006) zostało zgłoszonych 21 drużyn. Cała stawka została podzielona na cztery grupy. Zwycięzcy każdej grupy wywalczą awans do turnieju finałowego. Turniej zostanie rozegrany w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Pełny harmonogram gier podany jest w dziale "Pliki do pobrania" z prawej.

IX Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy "Ziobro S.C.", hala POSiR w Pszczynie, 11 grudnia (niedziela)
Turniej eliminacyjny młodzików (2004-2006)