pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 5 stycznia 2017
  • wyświetleń: 1346

Siatkarskie zakończenie roku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Turniejem w Pszczynie zakończył się siatkarki międzyklubowy projekt "Śląska Liga Minisiatkówki". W okresie pomiędzy Świętami Bożego Narodzenia a Sylwestrem w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się finałowe zawody.

W projekcie uczestniczyły trzy kluby prowadzące sekcje siatkówki dziewcząt: UKS Centrum przy POSiR Pszczyna, MUKS Sari Żory oraz MOSiR Polonia Łaziska. Każdy z klubów ma za zadanie zorganizować turniej minisiatkówki w trzech kategoriach wiekowych: "dwójek" (2006 i młodsze), "trójek" (2005 i młodsze) oraz "czwórek" (2004 i młodsze). We wrześniu odbył się turniej w Łaziskach, w październiku w Żorach, zaś finałowy w grudniu w Pszczynie.

Jednocześnie każdy klub wystawia do turniejów swoje zawodniczki. Podczas każdego z turnieju występowało około 80 zawodniczek. Celem rozgrywek jest ogrywanie młodych siatkarek, a zdobyte doświadczenie ma zaprocentować w przyszłości. Mimo że na boisku jest duża rywalizacja, to klasyfikacje nie są w tych zawodach najważniejsze. Na zakończenie całego cyklu każda z uczestniczek otrzymała pamiątkowy medal.

Fotorelacja z turnieju w Pszczynie na facebook'owym profilu POSiR-u.

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj