pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 14 stycznia 2017
  • wyświetleń: 1379

Ferie z POSiR-em 2017: pierwsze ręczniki rozdane

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Za nami pierwszy turniej w ramach rozpoczynających się Ferii z POSiR-em 2017 "Podaj ręcznik". W XVII Turnieju Futsalu Reprezentacji Szkół Ponadgimnazjalnych zwyciężyła drużyna Powiatowego Zespołu Szkół nr 2.

Osiem reprezentacji wzięło udział w XVII Turnieju Futsalu Reprezentacji Szkół Ponadgimnazjalnych, który w piątek rozpoczął akcję dla dzieci i młodzieży Ferie z POSiR-em 2017 "Podaj ręcznik".

Zespoły podzielone zostały na dwie grupy. W grupie "A" rywalizowały reprezentacje: ZSZiO Wola, PZS 2 Pszczyna, PZS 1 Pszczyna oraz III LO z Pszczyny, a w grupie "B" drużyny: I LO z Pszczyny, ZSO Pawłowice, ZSZ Pszczyna oraz LO Gilowice. Z kompletem zwycięstw do dalszej fazy turnieju awansowały drużyny z "Rolbudy" oraz Pawłowic, a także zdobywcy drugich miejsc, reprezentacja III LO oraz "Chrobrego". O awans do finału PZS nr 2 walczyło z "Chrobrym", a ZSO Pawłowice zmierzyło się z III LO. W obu spotkaniach półfinałowych padł taki sam wynik, a do finału awansowały zespoły, które wcześniej wygrały rywalizację w swoich grupach.

Najlepszą drużyną XVII Turnieju Futsalu Reprezentacji Szkół Ponadgimnazjalnych została reprezentacja Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 z Pszczyny, która w finale pokonała ZSO Pawłowice, a trzecie miejsce wywalczyła drużyna III LO z Pszczyny.

Ferie z POSiR-em 2017 "Podaj ręcznik"
XVII Turniej Futsalu Reprezentacji Szkół Ponadgimnazjalnych
Klasyfikacja:
1. PZS nr 2 Pszczyna, 2. ZSO Pawłowice, 3. III LO Pszczyna, 4. LO Chrobry Pszczyna, 5-6. PZS nr 1 Pszczyna, LO Gilowice, 7-8. ZSZ Pszczyna, ZSZiO Wola.
Najlepszy strzelec i najlepszy zawodnik: Tomasz Zawadzki (PZS nr 2 Pszczyna)
Najlepszy bramkarz: Szymon Grzywa (III LO Pszczyna.

Ferie z POSiR-em 2017 "Podaj ręcznik"

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj