pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 17 stycznia 2017
  • wyświetleń: 1378

MLF: Nieprzewidywalne rozgrywki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Kolejna odsłona Młodzieżowej Ligi Futsalu za nami. W Nowym Roku już po raz trzeci gościli młodzi zawodnicy pod dachem hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Trzecia seria gier rozpoczęła zbiegała się w czasie z początkiem ferii zimowych.

MLF: III ligowa kolejka 14.01.2017 · fot. Andzejek


O ile w pierwszych dwóch kolejkach pierwszoligowych zmagań niemal wszystkie mecze były na styku, w miniony weekend padły wysokie i pewne wygrane. Pierwsze trzy punkty zdobyła drużyna DNW, która różnicą sześciu bramek pokonała Pustaki. Jeszcze wyżej wygrał zespół z Kobióra, który z bagażem jedenastu goli odprawił zespół Rakiet Janusza. Najwięcej wysiłku w wygrana musiał włożyć lider. AC Materace pokonały Konstalację Gwiazd 3:1.

Huśtawkę nastrojów przeżyły ekipy Świnki Halinki oraz 30 Secends To Win. Najpierw prowadzili jedni, potem drudzy, ale ostatecznie skończyło się remisowo. Pewną wygraną zanotowała ekipa HKS Asfalt, która pokonała Moherowe Berety i dzięki korzystniejszemu bilansowi bramkowemu objęli prowadzenie w tabeli. Dotychczasowy lider Gang Plebani niespodziewanie przegrał z naprędce zmontowana piątką z Bandy Świrów.

Smutne wydarzenie w lidze trzeciej. Drugi mecz walkowerem w sezonie oddali gracze Sklepgard Team i pożegnali się z halowymi rozgrywkami. Zgodnie z regulaminem, rozegrane ligowe mecze z udziałem tej drużyny zostały anulowane. Tak więc w trzecioligowych rozgrywkach zostało sześć drużyn. Liderem po trzech seriach gier został zespół Szybkie Bile, który wysoko pokonał ekipę Los Sztos, która zamyka ligową tabelę. W drugim meczu trzecioligowych rozgrywek po zaciętym meczu Siewcy Popłochu pokonali zespół Wielkich i Szybkich.

Wiele emocji powinno być w nadchodzący weekend. Wówczas bowiem na hali POSiR odbędą się aż dwie serie gier. Kolejka numer cztery w sobotę, zaś numer pięć w niedzielę. Zapraszamy do kibicowania.

Szczegółowe wyniki oraz ligowe statystyki w ligowym serwisie Młodzieżowej Ligi Futsalu.

Organizatorem Młodzieżowej Ligi Futsalu jest Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, a Partnerem sportowym rozgrywek jest BTS Rekord Bielsko-Biała.

Andzejek, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj