pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 14 lutego 2017
  • wyświetleń: 1270

Amatorskie Mistrzostwa Śląska po raz czwarty

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Szkoła Pływania YourSport Group zapraszają na IV Mistrzostwa Śląska Amatorów w Pływaniu, które 18 marca odbędą się na pływalni "Goczuś" w Goczałkowicach.

Już po raz czwarty zapraszamy na Mistrzostwa Śląska Amatorów w Pływaniu, które tradycyjnie odbędą się na pływalni "Goczuś".
Zawody skierowane są do wszystkich mieszkańców województwa śląskiego nie posiadających licencji Polskiego Związku Pływackiego oraz nie będących uczniami szkół sportowych i zawodników klubów pływackich posiadających licencje PZP. Rywalizacja toczyć się będzie zarówno indywidualnie jak i w sztafetach. Więcej informacji można znaleźć w komunikacie zawodów oraz telefonicznie pod numerem 505 680 902.

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są drogą elektroniczną (wisniowicz@interia.pl i kopia na adres: swim@onet.eu) do 4 marca 2017 roku.

Organizatorami zawodów są: Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz Szkoła Pływania "YOURSPORT Group".

4.MŚAwP
fot. POSiR

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj