pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 9 marca 2017
  • 6 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 14245

[ZDJĘCIA] V Powiatowe Targi Pracy i Aktywności Społecznej w hali POSIR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Podczas V Powiatowych Targów Pracy i Aktywności Społecznej, które odbyły się 6 kwietnia w Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie każdy mógł znaleźć ofertę dla siebie. Łącznie wystawcy zaoferowali ponad tysiąc miejsc pracy.

V Targi Pracy - 06.04.2017 · fot. Powiat


Powiatowe Targi Pracy to wydarzenie, które co roku cieszy się dużym zainteresowaniem. Tym razem na największą liczbę ofert mogli liczyć pracownicy produkcyjni, informatycy, kierowcy, opiekunki osób starszych czy doradcy klienta. Z kolei młodzież mogła zapoznać się z ofertami edukacyjnymi sześciu szkół ponadgimnazjalnych z powiatu pszczyńskiego.

Podczas Targów Pracy zaprezentowało się aż 63 wystawców, a wśród m.in. agencje zatrudnienia, szkoły ponadgimnazjalne, zakłady pracy oraz instytucje związane bezpośrednio z zatrudnieniem.

V Targi Pracy
fot. Powiat


- Targi pracy skierowane są przede wszystkim do mieszkańców powiatu pszczyńskiego. Pomagają w znalezieniu zatrudnienia, ale dają także możliwość zdobycia lepszej pracy. Formuła targów pozwala także pokazać, w jakich obszarach przedsiębiorcy poszukują pracowników i w jakich obszarach są niedobory. To też sygnał dla urzędu pracy, w jakim kierunku kształcić klientów, żeby jak najszybciej znaleźli zatrudnienie - podkreśla Bernadeta Sojka-Jany, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Pszczynie.

W ramach wydarzenia odbyły się także m.in. wykłady z przedsiębiorczości oraz zajęcia dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Organizatorem V Powiatowych Targów Pracy byli: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie, Starostwo Powiatowe w Pszczynie, Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji, Powiatowy Zarząd Dróg oraz I LO im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął starosta pszczyński, Paweł Sadza.

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj