pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 31 marca 2017
  • wyświetleń: 2334

Podium siatkarek z POSiR-u w Jastrzębiu!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Siatkarki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna wzięły udział w III Ogólnopolskim Turnieju Mini Siatkówki "Dwójek" o Puchar Dyrektora ZSMS Jastrzębie-Zdrój.

W zawodach wzięły udział dwie drużyny z Pszczyny - pierwsza w składzie: Anna Mieszczak, Martyna Witczak i Marta Staszewska, druga w składzie: Nadia Książkiewicz, Justyna Parko i Martyna Rajca. W sumie zagrało w zawodach 21 składów drużyn z województwa śląskiego i małopolskiego. W tym gronie podopieczne trenerki Agnieszki Szczypki zaprezentowały się bardzo dobrze. W tym silnie obsadzonym turnieju skład pierwszy zajął 3. miejsce! Druga ekipa uplasowała się na 9. miejscu.

Już w najbliższą niedzielę (2 kwietnia) o godzinie 9.30 ta sama grupa dziewcząt zagra w rozgrywkach minisiatkówki Kinder+Sport kategorii "dwójek", które prowadzone są przez Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach o awans do III etapu. Zawody zostaną rozegrane w hali POSiR w Pszczynie.

Podium siatkarek z POSiR-u w Jastrzębiu! · fot. POSiR Pszczyna

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj