pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 6 października 2017
  • 29 października 2017
  • wyświetleń: 2894

Mistrzowskie pływanie po raz dziewiąty w Goczałkowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Za nami:

29 października na pływalni "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju odbędą się IX Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Pływaniu. Już dziś można się zgłosić do udziału w zawodach!

Prawo startu w zawodach mają wszyscy mieszkańcy powiatu pszczyńskiego, uczniowie szkół z terenu powiatu pszczyńskiego lub osoby będące zawodnikami zrzeszonymi w klubach sportowych z terenu powiatu pszczyńskiego. Zawodnicy mają prawo startować w dwóch konkurencjach. Rywalizacja będzie toczyć się w pięciu kategoriach wiekowych (2008 i młodsi, 2006/2007, 2004/2005, 2001/2003 i OPEN) w czterech konkurencjach pływackich: stylu dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym.

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są drogą elektroniczną do 21 października na adres: wisniowicz@gmail.com i kopia swim@onet.eu, w tytule wiadomości: IX Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Pływaniu. Zgłoszenie musi zawierać: imię i nazwisko zawodnika, dokładną datę urodzenia, nazwę klubu, płeć, konkurencję, czas orientacyjny, miejscowość zamieszkania.

Szczegółowe informacje znajdują się w komunikacie organizacyjnym znajdującym się w dziale "pliki do pobrania".

Głównymi organizatorami IX Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Pływaniu są: Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz Szkoła Pływania YOURSPORT Group.9. Mistrzstwa PP w Pływaniu
fot. POSiR

BM, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj