pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 10 października 2017
  • wyświetleń: 3124

Zapisz zespół do Ligi Siatkówki Pszczyna-Goczałkowice!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie wraz z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju zapraszają do udziału w 11. edycji Ligi Siatkówki Pszczyna-Goczałkowice.

LS 2016 inauguracja siatkówka
fot. POSiR Pszczyna
Czekamy na zgłoszenia do Ligi Siatkówki Pszczyna-Goczałkowice sezon 2017/2018!

Do udziału w rozgrywkach zapraszamy amatorskie zespoły siatkarskie, zarówno te które występowały w poprzednich edycjach ligi, jak i te, które do tej pory nie rywalizowały w naszych zmaganiach. Na potrzeby ligi zabezpieczone mamy dwie hale: POSiR w Pszczynie oraz "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju. Mecze będą rozgrywane do trzech wygranych setów. System rozgrywek będzie z kolei uzależniony od ilości zgłoszonych drużyn. Mecze będą rozgrywane w weekendy (w większości w niedziele), a także niektóre dni świąteczne. Gwarantujemy również odpowiednią obsługę rozgrywek pod kątem opieki technicznej, sędziowskiej i medialnej. Oczywiście na zakończenie nie może zabraknąć nagród, nie tylko dla najlepszych.

Zgłoszenia do rozgrywek przyjmowane są drogą elektroniczną (sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem "Liga Siatkówki) do 22 października. W zgłoszeniu prosimy podać: nazwę zespołu, miejscowość-siedzibę zespołu, imię i nazwisko osoby zgłaszającej, telefon kontaktowy. Spotkanie organizacyjne odbędzie się z kolei 23 października (poniedziałek) w hali POSiR w Pszczynie o godzinie 19.30. Przewidywana inauguracja rozgrywek wyznaczona jest na 29 października (niedziela).

Wpisowe do rozgrywek wynosi 600 zł (płatne osobiście w biurze Ośrodka lub na konto POSiR - 26 8448 0004 0030 9145 2000 0001).

Jak wyglądał finał 10. edycji Ligi Siatkówki Pszczyna-Goczałkowice?
Arkadia zdobyła mistrzostwo Ligi Siatkówki · fot. POSiR Pszczyna


Foto-relacja z poprzedniego sezonu Ligi Siatkówki Pszczyna-Goczałkowice
LS: KM&BM i Arkadia bliżej finału · fot. POSiR Pszczyna


Jak wyglądał finał 9. edycji Ligi Siatkówki Pszczyna-Goczałkowice?

new / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj