pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 10 października 2017
  • 12 października 2017
  • wyświetleń: 4702

Dołącz do nas - rusza nabór do Szkółki Siatkówki Dziewcząt!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Uczniowski Klub Sportowy Centrum Pszczyna zapraszają do rozpoczęcia siatkarskiej przygody w Szkółce Siatkówki Dziewcząt.

Nabór 2017
fot. POSiR


Szkółka Siatkówki Dziewcząt została powołana przez Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz UKS Centrum Pszczyna i zajmuje się szkoleniem dziewcząt z roczników 1999-2010.

Pierwsze zajęcia dla dziewcząt urodzonych w latach 2005-2010, odbędą się w piątek 13 października o godzinie 15.30 w hali POSiR w Pszczynie (ul. Zamenhofa 5a). Spotkanie organizacyjne dla rodziców odbędzie się dzień wcześniej, 12 października o godzinie 19.30 w sali konferencyjnej naszego Ośrodka.

W naszym klubie trenuje obecnie blisko 100 dziewcząt w ośmiu grupach szkoleniowych. W sezonie 2017/2018 w rozgrywkach o mistrzostwo Śląska UKS Centrum przy POSiR Pszczyna występować będą cztery zespoły: dwa młodziczek i po jednym: kadetek i juniorek, po raz kolejny zgłaszamy swoje zespoły do rozgrywek minisiatkówki Kinder+Sport. Drużyny występują również w licznych turniejach towarzyskich. Jesteśmy organizatorem turniejów towarzyskich i obozów sportowych.

Szkółka Siatkówki Dziewcząt - dołącz do nas! · fot. POSiR Pszczyna

new / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj