pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 17 grudnia 2017
  • 25 grudnia 2017
  • wyświetleń: 6086

Wymyśl hasło na ferie zimowe z POSiR-em i zgarnij nagrody!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Po raz kolejny Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie szuka krótkiego, treściwego hasła, które towarzyszyć będzie podczas zimowej akcji dla młodzieży szkolnej Ferie z POSiR-em 2018. Za najlepsze hasło przewidziane są nagrody!

Nagrody za zwycięskie hasło czekają..
Nagrody za zwycięskie hasło promujące Ferie z POSiR-em 2018


Zimowa przerwa od obowiązków szkolnych dla uczniów w województwie śląskim rozpocznie się 27 stycznia 2018 roku. Już teraz szukamy hasła, które będzie towarzyszyć zimowej akcji dwutygodniowego cyklu imprez i rozgrywek sportowych, które odbywać się będą na obiektach Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

Propozycje należy przesyłać drogą elektroniczną na adres: sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem "Hasło" do 31 grudnia. Oprócz propozycji hasła w wiadomości należy podać imię i nazwisko autora oraz telefon do kontaktu.W tym roku istnieje również możliwość wysłania swojej propozycji za pomocą komentarza do informacji o konkursie, na facebookowym profilu Ośrodka. Każda osoba może przesłać dowolną ilość propozycji. Na autora wybranej propozycji czekają nagrody rzeczowe.

W programie ferii znajdą się zawody w najbardziej popularnych dyscyplinach sportu. Jeśli jednak masz pomysł na jakieś ciekawe zawody, interesującą oprawę zmagań podczas zimowej akcji - zachęcamy do wysyłania propozycji: sport@posir.pszczyna.pl.

Dotychczasowe hasła ferii z POSiR-em · fot. POSiR

BM, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj