pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 11 maja 2018
  • wyświetleń: 2359

Siatkarski z POSiR-u zagrają w niedzielę o awans

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Siatkarski UKS Centrum przy POSiR Pszczyna walczą o awans do I Ligi Ślaskiej Siatkówki Kobiet. Zapraszamy na pierwsze spotkanie półfinałowe, które odbędzie się w niedzielę 13 maja, w hali naszego Ośrodka.

Gramy o awans
fot. POSiR


W niedzielne popołudnie (13 maja) rozegrany zostanie pierwszy mecz półfinałowy o awans do I Ligi Ślaskiej w siatkówce kobiet, w którym zawodniczki UKS Centrum podejmować będą LKPS Borowno. Początek spotkania o godzinie 18.00 w hali POSiR w Pszczynie. Wszystkich rodziców, braci i siostry, dziadków i babcie, ciocie i wujków oraz wszystkich sympatyków piłki siatkowej, serdecznie zapraszamy do kibicowania.

Pierwsza część sezonu dla podopiecznych trenera Jarosława Płachny była bardzo udana. Zespół z Pszczyny został przydzielony do grupy 2 razem z ekipami: JKS SMS Jastrzębie, MUKS Sari Żory, SMUKS Orzesze, MOSiR Burza Mikołów i MKS Czechowice-Dziedzice. Pszczynianki wygrały siedem z dziecięciu spotkań i zajęły 2. miejsce. Ta pozycja dała pszczyniankom przepustkę do rywalizacji o awans do I ligi śląskiej. Rywalem siatkarek z Pszczyny będzie LKPS Borowno, zwycięzca grupy 1. W ramach półfinału rozgrywane są dwa mecze, u siebie i na wyjeździe. W razie gdy oba zespoły wygrają po jednym meczu (bez względu na wynik) o awansie do finału zadecyduje "złoty set" w meczu rewanżowym. W drugim meczu półfinałowym JKS SMS Jastrzębie gra z MTS As Myszków.

Półfinał II ligi śląskiej siatkówki kobiet
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - LKPS Borowno

Niedziela, 13 maja, godz. 18.00
Hala POSiR w Pszczynie (ul. Zamenhofa 5a).

Mecz rewanżowy odbędzie się w czwartek 17 maja o godzinie 19.00 w Starym Cykarzewie, gdzie jako gospodarz mecze rozgrywa LKPS Borowno.

new / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj