pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 16 lipca 2018
  • wyświetleń: 1580

Profi M Tec Pszczyna z Pucharem Ziemi Pszczyńskiej!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Profi M Tec Pszczyna zwyciężył w IX Turnieju Piłki Nożnej Plażowej o Puchar Ziemi Pszczyńskiej. W finale "Profiki" pokonały Ośrodek nad Dokawą 3:1.

IX Turniej Piłki Nożnej Plażowej (08.07.2018) - wyniki turnieju

IX edycja Turnieju Piłki Nożnej Plażowej o Puchar Ziemi Pszczyńskiej za nami. W tym roku, na boisku piaskowym przy hali POSiR, rywalizowało 8 zespołów, które organizatorzy podzielili na dwie grupy. W grupie A, najlepsi okazali się piłkarze Pod Jesionami wraz z którymi z grupy wyszło Profi M Tec Pszczyna. W grupie B z pierwszego miejsca do półfinałów awansowali zawodnicy ZZRG KWK Ziemowit Ratownicy, którzy od Ośrodka Nad Dokawą lepsi byli tylko dzięki bilansowi bramkowemu.

Nim rozegrane zostały półfinały, słabsze zespoły z obu grup zagrały o miejsca. Niezwykle interesujący był mecz o 7. miejsce, w którym UKS Milenium Gliwice zmierzył się z Piłkarskimi Emerytami. W regulaminowym czasie gry padł remis - 1:1, więc trzeba było przystąpić do rozegrania rzutów karnych. Aby rozstrzygnąć wynik spotkania, sędzia Paweł Kłyk musiał odgwizdać aż 8 serii jedenastek! Ostatecznie, siódme miejsce zajęli Emeryci. W meczu o 5. miejsce starły się dwa, dobrze znane "na POSiR-ze" pszczyńskie zespołyL Ełka Team i OKS 4 Kąty. Bardziej doświadczeni piłkarze Ełki wygrali ten mecz 2:1.

W półfinałach Ośrodek nad Dokawą ograł 3:1 Pod Jesionami, a Profi M Tec - również 3:1 - Ratowników z Ziemowita. W meczu o 3. miejsce Ratwonicy z Ziemowita wygrali 2:1 z Jesionami, a w finale Profi M Tec bardzo pewnie ograł Ośrodek nad Dokawą.

Jak zwykle, organizatorzy przyznali również wyróżnienia indywidualne. Najlepszym strzelcem został Łukasz Kubiczek z Ośrodka nad Dokwą (7 bramek), najlepszym bramkarzem Adrian Chrobaszczyk z Profi M Tec, a najlepszym zawodnikiem Adam Mateja, piłkarz ZZRG KWK Ziemowit.

IX Turniej Piłki Nożnej Plażowej o Puchar Ziemi Pszczyńskiej · fot. Radosław Jeleń, Paweł Przybyła


IX Turnieju Piłki Nożnej Plażowej o Puchar Ziemi Pszczyńskiej
Boiska piaskowe POSiR w Pszczynie, 8 lipca 2018 roku

1.Profi M Tec Pszczyna
2. Ośrodek nad Dokawą
3. ZZRG KWK Ziemowit Ratownicy
4. Pod Jesionami
5. Ełka Team
6. OKS 4 Kąty
7. Piłkarscy Emeryci
8. UKS Milenium Gliwice

Król strzelców: Łukasz Kubiczek, 7 goli (Ośrodek nad Dokawą)
Najlepszy bramkarz: Adrian Chrobaszczyk (Profi M Tec Pszczyna)
Najlepszy zawodnik: Adam Mateja (ZZRG KWK Ziemowit Ratownicy)

new / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj