pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 20 lipca 2018
  • 5 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 2334

Turniej piłki nożnej - po raz oiemnasty o Puchar Starosty

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Za nami:

Już po raz 18 zapraszamy na Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Pszczyńskiego, który 5 sierpnia odbędzie się na boisku piłkarskim naszego Orlika.

18.TPNoPS


Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do 18. Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty. Podobnie jak w poprzednich edycjach turniej ma charakter otwarty, więc zgłosić mogą się wszystkie drużyny, bez względu na wiek. Zgłoszenia do zawodów prosimy wysyłać na adres sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem "XVIII Turniej o Puchar Starosty". Ważne, aby w treści wiadomości umieścić nazwę drużyny, imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz telefon do kontaktu. W turnieju może wziąć udział maksymalnie 16 drużyn, a decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Konieczna będzie też opłata wpisowego w wysokości 100 zł (płatne na konto POSIR: 26 8448 0004 0030 9145 2000 0001 lub w biurze Ośrodka najpóźniej do 1 sierpnia 2018).

XVIII Turniej PN o Puchar Starosty - karta zgłoszeniowa
Regulamin - XVIII TPNoPS
Zgoda rodziców na udział niepełnoletnich

new / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj