pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 21 września 2018
  • wyświetleń: 2236

Turniej siatkówki w hali POSiR - zgłoszenia zespołów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

14 października w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie odbędzie się III Turniej Siatkówki Drużyn Amatorskich o Puchar Starosty Pszczyńskiego. Już dzisiaj możesz zgłosić swój zespół!

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są drogą elektroniczną (sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem "Turniej Siatkówki") do 10 października. W zgłoszeniu należy podać: nazwę zespołu, imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz telefon kontaktowy.

Wpisowe do turnieju wynosi 150 zł. Opłatę należy uiścić do 10 października, przelewem na konto (BS 26 8448 0004 0030 9145 2000 0001) lub osobiście w biurze Ośrodka (w godzinach od 7.00 do 15.00).

W ramach wpisowego organizator zapewnia: rozgrywki sportowe, opiekę sędziowską, medyczną i techniczną, puchary i statuetki dla najlepszych oraz nagrody rzeczowe. W zmaganiach może wziąć udział maksymalnie 12 zespołów, a zawody zostaną rozegrane na sektorach. Rozpoczęcie turnieju zaplanowane jest na godzinę 9.00.

3. Turniej Siatkówki Drużyn Amatorskich


Regulamin - 3. Turniej Siatkówki Drużyn Amatorskich
Zgoda dla niepełnoletnich - 3.TSDA

new / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj