pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 1 lutego 2019
  • 9 lutego 2019
  • wyświetleń: 2481

Ferie z POSiR-em 2019 "Przybij piątkę"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Za nami:

Już wkrótce rozpocznie się wyczekiwana przez uczniów i nauczycieli zimowa przerwa od zajęć szkolnych, a tym samym Ferie z POSiR-em 2019, którym w tym roku towarzyszyć będzie hasło "Przybij piątkę".

Ferie z POSiR-em na stałe wpisały się do kalendarza akcji sportowych organizowanych przez Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Podobnie jak w latach poprzednich przygotowania do ferii rozpoczęły się od konkursu na hasło. W tym roku zimowej akcji dla dzieci i młodzieży szkolnej będzie towarzyszyć hasło "Przybij piątkę", którego autorką jest Marta Klepek. Wszystkim którzy wysłali do nas swoje propozycję hasła, bardzo dziękujemy.

W programie tegorocznej akcji znalazły się sprawdzone propozycje m.in. Młodzieżowy Turniej Futsalu "Dzikich Drużyn", Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej "Dzikich Drużyn" na Orliku, Młodzieżowy Turniej Trójek Siatkarskich i Koszykarskich czy Młodzieżowy Turniej Piłki Ręcznej "Dzikich Drużyn". W poniedziałki, środy i czwartki (w godzinach 9.00-12.00), zapraszamy do gry w tenisa stołowego na naszej antresoli. Zawody wchodzące w skład akcji Ferie z POSiR-em 2019 "Przybij piątkę" odbędą się według harmonogramu podanego poniżej. Zawody odbywać się będą w hali POSiR w Pszczynie oraz na boisku "Orlik" przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie (ul. Zamenhofa 5a).

W turniejach młodzieżowych mogą wziąć udział dzieci i młodzież z terenu powiatu pszczyńskiego lub uczniowie szkół działających na terenie powiatu pszczyńskiego. Wszyscy niepełnoletni uczestnicy muszą posiadać zgodę rodziców na udział w zawodach (zgoda dostępna w "plikach do pobrania")!

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są drogą elektroniczną (sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem "Ferie 2019"). W treści należy podać: nazwę turnieju, nazwę zespołu, osobę zgłaszającą, telefon kontaktowy. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Początek wszystkich turniejów zaplanowany jest na godzinę 9.00. W przypadku większej ilości uczestniczących drużyn turnieje godzina rozpoczęcia turniejów może być przyspieszona.

Do pobrania:
Zgoda rodziców
Regulamin - Ferie z POSiR-em 2019

Ferie 2019

BM, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj