pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 15 lutego 2019
  • 9 marca 2019
  • wyświetleń: 3178

17. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Tenisie Stołowym

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Za nami:

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz Uczniowski Ludowy Klub Tenisa Stołowego zapraszają na 17. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Tenisie Stołowym.

tenis


Wszystkich miłośników tenisa stołowego zapraszamy do hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie, gdzie w sobotę, 9 marca odbędą się 17. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Tenisie Stołowym. Mistrzostwa rozegrane zostaną w siedmiu kategoriach. O godzinie 9.00 zmagania rozpoczną Żaki, Młodziki oraz kategoria Kadet/Junior. O godzinie 13.00 do stołów tenisowych zapraszamy kategorie OPEN, Amatorów, Weteranów (powyżej 50 roku życia), a także zaproszonych gości, którzy rywalizować będą w kategorii VIP.

W turnieju mogą wziąć udział zawodnicy i zawodniczki, którzy dokonają zgłoszenia do zawodów (zgłoszenia do wszystkich kategorii przyjmowane są 30 minut przed każdą kategorią) oraz opłacą wpisowe w wysokości 10 zł/osoba (wpisowe płatne w dniu turnieju). Udział w turnieju dzieci i młodzieży (do ukończenia 18. roku życia) jest bezpłatny.

Uwaga! Wszyscy niepełnoletni uczestnicy muszą posiadać zgodę rodziców na udział w zawodach.

Do pobrania:


Tenis Stołowy

BM / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj