pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 21 czerwca 2019
  • 13 lipca 2019
  • wyświetleń: 2968

Piłka nożna plażowa w Ośrodku nad Dokawą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Za nami:

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie wraz z Ośrodkiem nad Dokawą, zapraszają na 3. Turniej Piłki Nożnej Plażowej, który odbędzie się w sobotę 13 lipca.

Dokawa 2019


Przed nami trzecia edycja Turnieju Piłki Nożnej Plażowej w Ośrodku nad Dokawą. Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną, na adres: sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem "Piłka nad Dokawą", do 11 lipca 2019. W zawodach może wziąć udział maksymalnie 16 zespołów. Drużyna zostanie wpisana na listę uczestników turnieju, dopiero po potwierdzeniu wpłaty wpisowego, której dokonywać można przelewem na konto POSiR-u (BS 26 8448 0004 0030 9145 2000 0001) lub osobiście w biurze Ośrodka.

Wszyscy niepełnoletni, którzy chcą wziąć udział w turnieju, muszą bezwzględnie dostarczyć podpisaną zgodę rodzica/opiekuna na udział w zawodach, która dostępna jest w "plikach do pobrania".

Oprócz grania w piłkę, organizatorzy przygotowali również konkursy z nagrodami dla całych rodzin, dmuchańce i gry sportowe dla najmłodszych. Dla spragnionych oczywiście zimne z pianką.

Regulamin - 3. Turniej PN Plażowej
Zgoda rodziców - 3. Turniej PN Plażowej

new / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj