pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 17 września 2019
  • wyświetleń: 2231

4. Turniej Siatkówki Drużyn Amatorskich - zgłoś drużynę!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

13 października w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie odbędzie się 4. Turniej Siatkówki Drużyn Amatorskich o Puchar Starosty Pszczyńskiego. Zgłoś drużynę!

3.TSDA
fot. POSiR
Regulamin - 4. Turniej Siatkówki Drużyn Amatorskich

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są drogą elektroniczną (sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem "Turniej Siatkówki") do 7 października. W zgłoszeniu należy podać: nazwę zespołu, imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz telefon kontaktowy.
Wpisowe do turnieju wynosi 150 zł. Opłatę należy uiścić do 7 października, przelewem na konto (BS 26 8448 0004 0030 9145 2000 0001) lub osobiście w biurze Ośrodka (w godzinach od 7.00 do 15.00).

W ramach wpisowego organizator zapewnia: rozgrywki sportowe, opiekę sędziowską, medyczną i techniczną, puchary i statuetki dla najlepszych oraz nagrody rzeczowe. W zmaganiach może wziąć udział maksymalnie 12 zespołów, a zawody zostaną rozegrane na sektorach. Rozpoczęcie turnieju zaplanowane jest na godzinę 9.00.

4. TSDA

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj