pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 28 października 2019
  • 19 listopada 2019
  • wyświetleń: 20519

[ZDJĘCIA] 9. Maraton Fitness z POSiR-em za nami

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

W piątek, 15 listopada w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się dziewiąta edycja Maratonu Fitness, w której wzięło udział prawie 60 osób.

9. Maraton Fitness z POSiR-em - 19.11.2019 · fot. POSiR


Coroczna impreza, której otwarcia dokonał starosta pszczyński Damian Cieszewski, składała się z trzech bloków tematycznych. Na początek Ania Szyszka-Kozińska poprowadziła Pilates, potem Patrycja Porczyńska Strong i Zumbę, a w ostatniej części Kasia Płachno - Tabatę, kończąc ponad trzygodzinny Maraton stretchingiem. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody-niespodzianki.

Zabawę dla najmłodszych, których również nie brakowało, przygotowali i prowadzili animatorzy z Centrum Aktywności Ruchowej w Pszczynie.

Organizatorem 9. Maratonu Fitness był Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, a partnerami SPOT Pszczyna, Pszczyńskie Centrum Kultury, Centrum Aktywności Ruchowej i Starostwo Powiatowe.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach fitness w poniedziałki, wtorki i czwartki, które są prowadzone w hali Ośrodka. Szczegóły na plakacie.

fitnesss

new, BM / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj