pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 21 listopada 2019
  • wyświetleń: 2413

Młodzieżowa Liga Futsalu MLF: No to gramy!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

W sobotę 16 listopada rozpoczął się trzynasty sezon zmagań Młodzieżowej Ligi Futsalu. W sezonie 2019/2020 pod dachem hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie powalczy 16 zespołów. Tegoroczne zmagania, prócz naszego stałego partnera Rekordu Bielsko-Biała wspiera także Śląski Związek Piłki Nożnej.

MLF 2019/2020
fot. Andzejek


W pierwszym etapie rozgrywek tradycyjnie drogą losowania zespoły zostały podzielone na trzy grupy M, L oraz F, w których zespoły zagrają systemem każdy z każdym. Po etapie grupowym nastąpi podział drużyn na dwie ligi po osiem zespołów. W lidze pierwszej zagrają po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy oraz dwie ekipy z miejsc trzecich z najlepszym bilansem (z sześciozespołowej grupy M nie będą brane pod uwagę wyniki z ostatnią drużyną).

Za nami pierwsze grupowe pojedynki. Szczegółowe wyniki oraz statystyki w dziale ligi MLF.

Mistrza Młodzieżowej Ligi Futsalu sezonu 2019/2020 powinniśmy poznać do końca lutego.

MLF: I kolejka grupowa 16.11.2019 · fot. Andzejek


Organizatorem Młodzieżowej Ligi Futsalu jest Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, a partnerem sportowym rozgrywek są: BTS Rekord Bielsko-Biała oraz Śląski Związek Piłki Nożnej.

MLF

new / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj