pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 10 stycznia 2020
  • 28 stycznia 2020
  • wyświetleń: 10026

[ZDJĘCIA] Ferie z POSiR-em 2020 "Pożycz gacie" już za nami

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Zakończyła się zimowa akcja dla dzieci i młodzieży szkolnej Ferie z POSiR-em 2020 "Pożycz gacie", która przez ostatnie dwa tygodnie wypełniała wolny czas wszystkim miłośnikom sportowego wypoczynku.

PG


W trakcie dwutygodniowej przerwy od zajęć szkolnych, Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, przygotował serię imprez i zajęć sportowych dla uczniów szkół z trenu naszego powiatu. Całą akcję zainaugurowano turniejem futsalu szkół ponadpodstawowych, a zakończono ligową kolejką Młodzieżowej Ligi Futsalu. W czasie ferii zostały zorganizowane dwa pięciodniowe turnusy obozów dochodzeniowych dla dziewcząt trenujących w Szkółce Siatkówki Dziewcząt.

W pierwszym tygodniu ferii graliśmy w futsal, siatkówkę, a na specjalny trening z zawodnikami Młodzieżowej Ligi Futsalu, przyjechał ekstraklasowy Rekord Bielsko-Biała. Galerię zdjęć z pierwszego tygodnia znajdziecie TUTAJ.

W drugiej części ferii, odbył się Turniej Trójek Siatkarskich i Koszykarskich, turniej Mini Siatkówki Dziewcząt oraz Turniej Piłki Nożnej "Dzikich Drużyn" na Orliku, który w tym roku poprzedziła krótka, nietypowa rozgrzewka w narko- i alko-goglach. Pokonanie slalomu i strzelenie bramki okazało się sporym wyzwaniem. [url=pszczyna.slaska.policja.gov.pl/k19/informacje/aktualnosci/278515,Z-alko-i-narko-goglami-na-boisku.html]CZYTAJ WIĘCEJ[/url].

Ferie 2020 - drugi tydzień · fot. POSiR


Dzięki hojności sponsorów, uczestnicy akcji Ferie z POSiR-em 2020 "Pożycz gacie" mogli częstować się jabłkami, bananami, marchewkami, drożdżówkami, oblatami i słodyczami.

sp

BM / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj