pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 29 września 2020
  • wyświetleń: 2060

Zawodnik "Aktywnej Pszczyny" zwycięzcą Maratonu Warszawskiego

Paweł Kosek, zawodnik Stowarzyszenia Sportowego "Aktywna Pszczyna" został zwycięzcą 42. PZU ORLEN Maratonu Warszawskiego, który odbył się 27 września. Paweł pokonał królewski dystans w czasie 2:23:14. Na podium stanęli także: Łukasz Oskierko z czasem 2:23:33 i Dariusz Nożyński (2:24:43).

Paweł Kosek, zawodnik Stowarzyszenia Sportowego „Aktywna Pszczyna” został zwycięzcą 42. PZU ORLEN Maratonu Warszaws
Paweł Kosek, zawodnik Stowarzyszenia Sportowego "Aktywna Pszczyna" został zwycięzcą 42. PZU ORLEN Maratonu Warszawskiego


- Nie spodziewałem się, że wygram. Ciężko mi się biegło na początku. Biegłem z urazem stopy, doskwierało mi to pod koniec, ale jak już złapałem to prowadzenie, to wiedziałem, że nie mogę tego oddać - podkreślał Paweł Kosek tuż po przekroczeniu linii mety.

- Jesteśmy dumni, że zawodnik naszego klubu wpisuje się na kartach historii jednego z najstarszych maratonów w Polsce, który jest organizowany nieprzerwanie od 42 lat. Konsekwencją i zaangażowaniem, Paweł zasłużył na to zwycięstwo - powiedział Tomasz Opuchlik, prezes stowarzyszenia "Aktywna Pszczyna".

Loading...

BM / pless.pl, źródło: Aktywna Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.