pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 10 lutego 2021
  • wyświetleń: 1625

[FOTO] Nowe sauny w Gminnym Ośrodku Sportu w Pawłowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOS Pawłowice" podaj

W Gminnym Ośrodku Sportu trwa generalny remont saun. Na miłośników tej formy relaksu już niedługo będą czekać cztery nowe pomieszczenia. Będzie można korzystać z sauny parowej (rzymskiej), suchej (fińskiej) oraz sauny ziołowej.

Nowe Sauny w Gminnym Ośrodku Sportu w Pawłowicach - 02.2021 · fot. GOS Pawłowice


Nowością będzie sauna Infrared połączona z tężnią solną. To świetna alternatywa dla tradycyjnej sauny, bo w saunie na podczerwień nie jest ogrzewane powietrze, a jedynie ludzkie ciało. Ta właściwość od lat jest wykorzystywana w medycynie w leczeniu bólu, stanów zapalnych czy pourazowych. Łączna powierzchnia wszystkich saun to 36 metrów kwadratowych.

Odpowiadając na sugestie mieszkańców, w strefie saun został zamontowany lodospad, który pozwoli szybko się schłodzić. Powstanie też duża przestrzeń wypoczynkowa, gdzie będzie można zrelaksować się na leżakach. Równocześnie wybudowano mały taras, na którym w zimowe dni będzie można ochłodzić się i zaczerpnąć świeżego powietrza.

Prace związane z przebudową pomieszczeń wykonują pracownicy GOS przy wsparciu pracowników z Gminnego Zespołu Komunalnego. Zakończenie remontu wiosną, ale o tym, od kiedy będzie można korzystać z saun w dobie pandemii, zdecydują obowiązujące obostrzenia.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOS Pawłowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOS Pawłowice" podaj