pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 8 października 2021
  • wyświetleń: 957

Medalistka igrzysk olimpijskich w SP nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 1 w Goczałkowicach" podaj

7 października w Szkoła Podstawowa nr 1 miała zaszczyt gościć brązową medalistkę igrzysk olimpijskich w Tokio - Justynę Iskrzycką!

Medalistka igrzysk olimpijskich w Szkole Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju


Kajakarkę przywitała dyrektor Beata Smolarek, która wręczyła jej pamiątkowe podziękowanie od społeczności szkoły. Pani Justyna podczas spotkania z uczniami szkoły opowiedziała jak wygląda jej kariera sportowa, jak ważne jest dążenie do celu, jak trzeba radzić sobie z porażką. Przypomnijmy, że Justyna Iskrzycka jest wielokrotną medalistką mistrzostw świata oraz Europy juniorów i seniorów w kajakarstwie ma na swoim koncie 9 złotych medali mistrzostw Polski.

W spotkaniu z kajakarką uczestniczyły klasy: 8 D i 7 C oraz uczniowie klasy 5 C. Wszyscy mogli obejrzeć ważący 460 g brązowy medal olimpijski, sprawdzić wagę treningowego wiosła naszego Gościa, a także zadać pytania.

Na koniec nasi uczniowie mogli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z naszym wybitnym Gościem, każdy mógł dotknąć medalu olimpijskiego oraz otrzymać autograf.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w spotkaniu. Pani Justynie życzymy dużo zdrowia i dalszych sukcesów sportowych!

Krzysztof Kupper

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Goczałkowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 1 w Goczałkowicach" podaj