pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 12 października 2021
  • wyświetleń: 596

Uczniowie PZS nr 1 wolontariuszami podczas biegu dla Hospicjum

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

Wolontariusze Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie (dawnej Samochodówki) w ramach działalności Szkolnego Koła Wolontariatu w sobotę 9 października wzięli aktywny udział w Biegu Nocnym organizowanym przez Hospicjum Św. Ojca Pio w Pszczynie.

Uczniowie PZS nr 1 wolontariuszami podczas Nocnego Biegu · fot. PZS nr 1


Bieg rozpoczął się o godzinie 19.00 na pszczyńskim rynku, a jego trasa prowadziła głównie przez malowniczy park pszczyński, który został dodatkowo doświetlony lampionami i pochodniami.

Uczniowie PZS nr 1 w ramach wolontariatu sprawowali nadzór nad bezpieczeństwem biegu na trasie od "Herbaciarni" poprzez wzgórze "Eiskeller" aż do głównej alei parku kierującej się w stronę Zagrody Żubrów.

Młodzież wraz z opiekunami - Agnieszką Klimczok, Dominiką Libek i Arturem Stasickim odpowiedzialna była za odpowiednie doświetlenie trasy oraz wskazywanie właściwej drogi na rozwidleniach ścieżek parkowych.

Udział w wydarzeniu był wspaniałą przygodą. Młodzież dopingowała zawodników oraz wykazała się pomysłowością i odpowiedzialnością w czuwaniu nad bezpieczeństwem uczestników biegu. Dziękujemy uczniom za udział i za zaangażowanie i zapraszamy do udziału w tej wspaniałe imprezie za rok!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z biegu: www.pless.pl/wiadomosci/69362-zdjecia-nocne-bieganie-dla-pszczynskiego-hospicjum-pszczyna.

źródło: PZS nr 1

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj