pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 17 kwietnia 2015
  • 28 maja 2015
  • wyświetleń: 3533

Koncert Piotra Machalicy u "Kapiasa"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Goczałkowice" podaj

Za nami:

Z okazji Dnia Animatora Kultury, Gminny Ośrodek Kultury w Goczałkowicach-Zdroju zaprasza 28 maja do Ogrodów Pokazowych "Kapias" na koncert znanego aktora Piotra Machalicy.

Znakomity polski aktor prezentuje specjalny recital. Jest to występ wyjątkowy, gdyż łączy dwa odległe bieguny: piosenkę francuską i rosyjską. Machalica wykonuje piosenki Georgesa Brassensa i Bułata Okudżawy - dwóch duchowo "spokrewnionych" mistrzów. Koncert odbędzie się w czwartek, 28 maja o godzinie 19.00 w Ogrodach Pokazowych "Kapias" w Goczałkowicach-Zdroju. Cena biletu wynosi 30 złotych.

Gminny Ośrodek Kultury w Goczałkowicach-Zdroju


Oto, co sam Piotr Machalica mówi na temat artystów: - Nieśmiertelność tych dwóch bardów bierze się z uniwersalności tego, co mieli nam do powiedzenia. W tych songach nie ma szarej codzienności. Jest w nich natomiast miejsce na miłość, przyjaźń, śmierć; (...) Nie tyle wyśpiewuję napisane przez nich teksty, ile dzielę się nimi ze słuchaczami, tak jakby były moje.

Piotrowi Machalicy towarzyszy pianista Janusz Bogacki.

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Goczałkowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Goczałkowice" podaj