pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 maja 2015
  • wyświetleń: 5117

Skansen i żubry na Dzień Dziecka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pokazowa Zagroda Żubrów w Pszczynie" podaj

W niedzielę 31 maja i poniedziałek 1 czerwca bilety dla dzieci do Pokazowej Zagrody Żubrów i Skansenu - Zagrody Wsi Pszczyńskiej będą kosztować tylko złotówkę. To jednak nie koniec atrakcji przygotowanych przez oba obiekty z okazji Dnia Dziecka.

Pszczyński skansen pełen historii
Zabierz dziecko do Skansenu!


W Skansenie - Zagrodzie Wsi Pszczyńskiej odbędą się warsztaty pszczelarskie, plener malarski dla dzieci, a także warsztaty rękodzielnicze dla najmłodszych. Przez cały dzień będzie można oglądać pokazy działania repliki młyna wodnego. Gwoździem programu będzie zumba, którą o godzinie 16.00 wszyscy chętni będą mogli zatańczyć z instruktorkami z Dobrego Startu w Pszczynie.

W Pokazowej Zagrodzie Żubrów w Pszczynie na dzieci będzie czekać mała krówka. Urodzona 20 maja w zagrodzie żubrzyca jest bardzo ciekawa świata i już chętnie pokazuje się odwiedzającym. To obecnie siódma członkini żubrzej rodziny w pszczyńskiej zagrodzie.

Zarówno Skansen - Zagroda Wsi Pszczyńskiej, jak i Pokazowa Zagroda Żubrów zapraszają w godzinach 9.00 - 19.00. W dniach 31 maja i 1 czerwca bilety dla dzieci w wieku 4-16 lat będą kosztować tylko złotówkę.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pokazowa Zagroda Żubrów w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pokazowa Zagroda Żubrów w Pszczynie" podaj