pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 listopada 2015
  • 27 listopada 2015
  • wyświetleń: 1885

Wróżenie w Skansenie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Skansen" podaj

Za nami:

Przez dwa dni pszczyński Skansen zamieni się w magiczne miejsce, w którym dzieci będą mogły zajrzeć w swoją przyszłość. Grupy przedszkolne i klasy ze szkół podstawowych będą mogły wziąć udział w prowadzonym przez animatora specjalnym, półtoragodzinnym bloku z wróżbami.

Skansen - Zagroda Wsi Pszczyńskiej zaprasza przedszkolaków oraz klasy ze szkół podstawowych w czwartek, 26 listopada i piątek, 27 listopada. Na wszelkie nurtujące pytania dotyczące przyszłości będzie można znaleźć odpowiedź podczas trwającego 1,5 godziny wróżenia. Lanie wosku, rzucanie butem za próg, obejmowanie gontów - te i wiele innych wróżb zaproponuje dzieciom wróżbita-animator Mateusz.

"Wróżenie w Skansenie" przeznaczone jest dla grup przedszkolnych oraz klas ze szkół podstawowych. Obowiązuje rezerwacja terminu. Koszt udziału we wróżeniu to 6 złotych za osobę, dokładnie tyle samo, ile wynosi bilet ulgowy do pszczyńskiego Skansenu.

Więcej informacji i rezerwacja miejsc pod numerem: (32) 210-57-77.

Wróżenie w Skansenie

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Skansen

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Skansen" podaj