pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 sierpnia 2018
  • 9 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 1494

Wakacyjne warsztaty w skansenie "Powrót do przeszłości"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Skansen" podaj

Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej organizuje w Skansenie warsztaty wakacyjne dla dzieci w wieku 7-12 lat pod nazwą "Powrót do przeszłości". Pomysł zrodził się z chęci powrotu do naturalnego i prostego życia jakie wiedli nasi przodkowie, co idealnie komponuje się z charakterem Skansenu - Zagrody Wsi Pszczyńskiej.

Warsztaty wakacyjne realizowane będą w następujących terminach: 20, 22, 24, 27, 29 sierpnia od godz. 9:30 do 14:30 z wyżywieniem. Zajęcia będą odbywały się w grupie 12-osobowej. Wszystko to odbędzie się w historycznej scenerii Zagrody Wsi Pszczyńskiej.

Zajęcia mają na celu pokazanie dzieciom tego, co było kiedyś, jak ludzie spędzali wolne chwile i organizowali sobie czas i porównanie z tym, co jest teraz oraz wysnucie odpowiednich wniosków. Nie chodzi oczywiście o to, aby totalnie skrytykować dzisiejszą technikę i technologię, która pędzi do przodu w zastraszającym tempie, ponieważ niejednokrotnie ta technologia nas ratuje. Bardzo często nas jednak gubi z powodu nadmiaru bodźców, które do nas zewsząd docierają. Chodzi o to, żeby dzieci miały porównanie i były w stanie znaleźć złoty środek i nie lubowały się tylko i wyłącznie w rozrywkach multimedialnych, ale korzystały również z "prostych" zabaw, które są równie ciekawe i niezwykle wartościowe chociażby z punktu widzenia kontaktów międzyludzkich oraz integracji sensorycznej.

Koszt pojedynczego dnia warsztatów z wyżywieniem: 45 zł
Koszt karnetu na komplet 5 warsztatów z wyżywieniem: 180 zł

Więcej informacji oraz zapisy pod numerami telefonu: (32) 210-57-77; 604-508-718 do dnia 10 sierpnia. Liczba miejsc ograniczona! Serdecznie zapraszamy!

Partnerem akcji jest Fundacja Banku Zachodniego WBK.

Wakacyjne warsztaty w skansenie "Powrót do przeszł

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Skansen

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Skansen" podaj