pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 stycznia 2020
  • 8 stycznia 2020
  • wyświetleń: 4291

Ferie zimowe w Skansenie - Zagrodzie Wsi Pszczyńskiej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Skansen" podaj

Za nami:

Ferie zimowe już za pasem. Skansen-Zagroda Wsi Pszczyńskiej zaprasza dzieci do spędzenia tego czasu na warsztatach kreatywnych.

Tydzień pierwszy: Kreatywnie i twórczo na dzień babci i dziadkaSerdecznie zapraszamy dzieci do udziału w kreatywnych warsztatach twórczych, podczas których wykonają różnorodne rękodzieło, które będzie doskonałym upominkiem dla babci i dziadka.

Kiedy: 13.01.2020, 15.01.2020, 17.01.2020
Godz. 09.00 - 14.00

Poniedziałek, 13 stycznia
  • Filcowe wariacje
  • zwiedzanie na wesoło


Środa, 15 stycznia
  • Papierowy zawrót głowy


Piątek, 17 stycznia
  • Iris folding lub QULLING


Każdego dnia dzieciom zapewniamy posiłek, który samodzielnie wykonają pod okiem prowadzącego. Będą to niebanalne, kreatywne, śmieszne kanapki wykonane z pomysłem i fantazją.

Serdecznie zapraszamy
Koszt: 120 zł/os.

Kreatywnie i twórczo na dzień babci i dziadka


Tydzień drugi: "Kredką, flamastrem, brokatem..."" ...Zaczęłam pakować koszyk z owocami i czekoladą dla chorej, gdy z kąta pokoju wyjrzał ciekawski, ale zawsze pogodny pyszczek myszki Sibilinki.
...Ale zaraz...zaraz. Nikt przecież nie zna mojej czarodziejskiej Przyjaciółki! Sibilinka to biała myszka o różowym nosku, łapkach, uszkach i ogonku..."

Zapraszamy dzieci do udziału w niezwykle kreatywnych warsztatach, podczas których wykonają ilustracje do bajek pod okiem artystki działającej w Związku Artystów Plastyków - Pani Anny Stoszek-Szroborz. Zajęcia odbędą się: 20.01.2020, 22.01.2020 oraz 24.01.2020 w godz. 10.00 - 14.00.

Jest to cykl, podczas którego dzieci zapoznają się z tajnikami malarstwa, poznają podstawowe techniki oraz metody wykonywania obrazów. Zajęcia będą doskonałą lekcją wrażliwości, kreatywności. Wyobraźnia będzie miała okazję się tutaj wykazać. Uczestnicy będą mogli puścić wodze fantazji i przelać swoje pomysły na papier.

Czy w Waszej wyobraźni macie już obraz myszki Sibilinki?

Po odbyciu ostatnich warsztatów przewidziana jest wizyta uczestników w Galerii 13, w której można podziwiać prace Pani Anny i innych lokalnych artystów.

Serdecznie zapraszamy
Koszt: 120 zł/os.

Kredką, flamastrem, brokatem

BM / pless.pl, źródło: Skansen Zagroda Wsi Pszczyńskiej

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Skansen

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Skansen" podaj