pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 września 2020
  • 11 września 2020
  • wyświetleń: 8664

[ZDJĘCIA] Bankowa Street Live: koncert duetu Chłodno

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bankowa Street LIVE" podaj

Wakacje niestety się skończyły, ale nie koncerty na Bankowej! W czwartek, 10 września w cyklu Bankowa Street Live wystąpił pszczyńsko-tyski duet Chłodno. Zobaczcie nasze zdjęcia z tego wydarzenia!

Bankowa Street Live - zespół Chłodno - 10.09.2020 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Chłodno to łagodna, przestrzenna elektronika, liryczne teksty i prosta, organiczna gitara. Choć duet nie ma nawet roku, bo powstał na przełomie jesieni i lata 2019, to już zaliczył dwie trasy koncertowe. Grał m.in. Warszawie, Krakowie, Cieszynie, Katowicach, czy Goczałkowicach. Zespół wiosną wziął udział w projekcie wytwórni Kayax My Brand is New dla młodych składów oraz Sofar Sounds Katowice. Wystąpili również na Festiwalu Lato na Fortach przed zespołem Sonbird. Jak mówią muzycy, w swojej twórczości łączą w jedno dwie różne perspektywy, dwie różne dusze. Liryczne teksty, w których nie boją się mówić o emocjach, piszą wspólnie.

Kim są artyści z Chłodno? Szymon Pałyz, pszczynianin, jest założycielem, kompozytorem i gitarzystą zespołu now. Kiedyś współpracował z Dawidem Kwiatkowskim i z lokalnym składem Afterglow. Uczył się m.in. na warsztatach gitarowych u Jana Borysewicza. Julia Zastryżna to tyszanka, na co dzień studentka anglistyki. Jest również wokalistką Smth on point - składu z bardziej popowo-elektronicznym zacięciem, który wystąpił na ubiegłorocznych Dniach Pszczyny. Nad swoim głosem pracowała m. in. u Barbary Brody-Malon w VoicePless.Chłodno znajdziecie na stronach:
Instagram : www.instagram.com/chlodnonam/
Facebook : www.facebook.com/chlodnonam/
Kayax: mynameisnew.pl/chlodno/
Soundcloud: soundcloud.com/ch-odno
Bandcamp: chlodno.bandcamp.com/releases
Streamingi podlinkowane są tutaj: hyperurl.co/chlodnowcyfrze

Pozostałe daty koncertów w ramach letniej trasy Chłodno sprawdzicie tutaj.

BM, ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bankowa Street LIVE

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bankowa Street LIVE" podaj