pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 października 2020
  • wyświetleń: 4035

Ogólnopolski Strajk Kobiet: Zagroda Żubrów i Skansen dziś nieczynne

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pokazowa Zagroda Żubrów w Pszczynie" podaj

Za nami:

W środę, 28 października nie będzie możliwości odwiedzenia Pokazowej Zagrody Żubrów oraz Skansenu - Zagrody Wsi Pszczyńskiej. Zamknięcie obiektów ma związek z Ogólnopolskim Strajkiem Kobiet.

skansen, jesień
Jesień w pszczyńskim Skansenie · fot. pless.pl


- Solidarnie wspieramy Ogólnopolski Strajk Kobiet. W związku z tym, iż Płeć Piękna stanowi znaczną część naszej załogi, obiekty w dniu dzisiejszym będą nieczynne - czytamy na facebookowych profilach Pokazowej Zagrody Żubrów oraz Skansenu - Zagrody Wsi Pszczyńskiej.

Loading...


Przypominamy, że w całej Polsce odbywają się protesty związane z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego ws. zaostrzenia ustawy aborcyjnej. W poniedziałek, 26 października na ulice wyszli również mieszkańcy Pszczyny - więcej informacji tutaj.

strajk kobiet


Protest Kobiet przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Protest Kobiet przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego" podaj

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.